V.S.O.P. production s.r.o.

byla založena v  roce 1997. K  prvním aktivitám firmy patřil event management velkých party, organizace team buildingů a podobných akcí. Už v  té době se firma snažila o netradiční, kreativní přístup, kterým získala i tak významné zákazníky jako byl mobilní operátor Oscar (dnes Vodafone).

V  činnosti reklamní agentury jsme inklinovali spíše k  menším klientům, jako je výrobce elektroniky Orava, kterého jsme uváděli na český trh, nebo Trade & Technology, dnes Skylink.

Mezi naše nejnovější aktivity patří cestovatelský projekt známých osobností na motorkách Moto cestou necestou. Na tuto sérii volně navazuje komerčně organizovaná cesta kolem světa, kterou připravujeme na rok 2014.

K  našim nejnovějším akvizicím patří umělecký management Václava Noida Bárty, na tomto projektu jsem zahájili práci v  únoru 2013.

 • Natáčení TV pořadů na klíč
 • Produkce
 • Reklama a PR
 • Party servis
 
+
o společnosti
co nabízíme
Moto – cestou – necestou

producent cestovatelského projektu celebrit na motorkách a realizace televizního seriálu o cestě

 • Maroko 2010 – Václav Noid Bárta, Lou Fanánek Hagen, Martin Zounar, vysílání čtyřdílného seriálu Moto(s)poušt na Prima COOL na podzim 2012
 • Turecko 2012 – Pavel Liška, Filip Blažek, Egon Kulhánek, vysílání seriálu o cestě na Prima COOL v červnu  2013

www.moto-cestou-necestou.cz

V.S.O.P. Production

TV Barrandov

 • produkční spolupráce na přímých přenosech pořadu To byl náš hit

www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit

V.S.O.P. Production

 

V.S.O.P. ProductionTicket Art

 • Alexandrovci Tour – produkční spolupráce s Ticket Art na turné
 • Eva Pilarová Tour – produkční spolupráce s Ticket Art na turné

 

Praha 7

 • MISS ROMA Praha – organizace a produkce soutěže
  www.youtube.com/watch?v=CHt7X9xjNhA
 • Vánoční setkání seniorů – produkce kulturní akce pro Prahu 7 – cca pro 1 000 lidí

V.S.O.P. Production

Berentzen

 • party pro cca 1 000 spolupracovníků firmy Berentzen

Vodafon

 • Oskar Milénium 2x (párty pro zaměstnance a partnery firmy, cca 2 000 osob)
 • Oskarovy narozeniny 2x (párty pro zaměstnance firmy k výročí vzniku firmy, cca 2 000 osob)
 • Eventové akce a školení
MOTO CESTOU NECESTOU

Adventure trip českých celebrit

Trochu historie

Tento projekt vznikl v hlavě producenta Egona Kulhánka v roce 2009. V následujícím roce se

vydali na motocyklech cestou, necestou. Společně zdolávali úskalí divoké přírody, cest, kam normální auto nikdy nezajede a přitom objevovali exotické krásy Maroka. První cesta do Maroka v roce 2010 byla, jako čtyřdílný televizní seriál v režii Egona Kulhánka a Kataríny Černákové, odvysílána Prima COOL v říjnu 2011. Jednotlivé díly si můžete prohlédnout zde.
V roce 2012 jsme pak v sestavě:

ujeli 5.500 km Tureckem. Turecko je opravdu nádherná země se skvělými lidmi, což budete mít možnost v brzké době posoudit sami. Z této cesty jsme přivezli materiál, který v tuto chvíli zpracováváme. Od května 2013 pak poběží šestidílný seriáln opět na Prima COOL.

Aktuální plány

Letos tedy v roce 2013, jsme zahájili intenzivní přípravu třetí cesty, tentokrát na Kavkaz, tedy do Gruzie. Arménie a Azerbajdžánu a to ve stejné sestavě, jako v roce 2012. Po zkušenostech z minulé cesty jsme se shodli na tom, že chceme trochu víc prožít lidi a zemi, v níž se pohybujeme. Striktně daný plán, při kterém jsme objeli Turecko, byl jistě zajímavý a zážitků máme nespočet. Tentokrát to ale chceme zkusit trochu jinak, budeme daleko víc improvizovat.

PR projektu zajišťuje Bridge Production s.r.o. a to prostřednictvím Tomáše Matějovského. Jak už se u dvou dosavadních tripů potvrdilo, (nejen) bulvární média vítají fotografie a příběhy populárních umělců z jiného prostředí, než je podium anebo večírek. Zájem médií společenských, bulvárních a především motoristických před odjezdem do Maroka a následně Turecka o tiskovou konferenci, off road školu apod. zaručuje již před uvedením v televizi zájem o výsledný produkt. Dílčí reportáže z cesty na iDNES, v roce 2012 opírající se především o videa pořizovaná jezdci, živé každodenní telefonáty na rádiu Impuls, fenomén doby Facebook (nejaktuálnější!), velký, mnohostránkový cestopis v časopisu Motocykl či deníku Haló noviny atd., atd. pak ještě víc „natěšily“ příznivce a fandy motocyklového sportu a cestování na seriál, jehož konečná podoba z Maroka byla pod názvem Moto(s)poušť uvedena ve vysílání PrimaCOOL v roce 2011. Nejnovější zážitky a příběhy z Turecka uvidí diváci PrimaCOOL od května 2013 v šesti 25ti minutových dílech.

Realizaci produkci a finacování celého projektu zajišťuje V.S.O.P. production, s.r.o. prostřednictvím Ireny Soukupové.

+
naše práce
moto cestou necestou

Sherlog

Taurus Film Prima Cool

teleaxis Auto Myslivec Touratech

Bateria Nikon Bridge Production

enduroskola Art Media tv_studio_plus

Theatro Coleman KTM

autocont Interphone Garmin

Bikers World TOKOZ

+
klienti
Václav Noid Bárta - výhradní zastoupení

Zpěvák Václav NOID Bárta, který doposud vydával CD pouze v rámci své hudební skupiny NOID, připravuje v těchto dnech první sólový projekt, na který si ke spolupráci přizval Český národní symfonický orchestr pod vedením dirigenta Kryštofa Marka. Už samotná změna doprovodného tělesa napovídá, že došlo k zásadnímu posunu v žánru. Nové CD bude obsahovat cover verze známých melodií jako jsou Tango z filmu Moulin Rouge, duet Nicka Cava a Kylie Minoque „Where the Wild Roses grow“ anebo dnes již legendární píseň Mackie Messer známou v podání Miloše Kopeckého.

Všechny písně zazní v češtině a kromě cover verzí, se na CD objeví i několik autorských písní Václava NOIDA Bárty, rovněž v doprovodu Českého národního symfonického orchestru. K realizaci CD si známý zpěvák přizval i hosty, například Tango z Moulin Rouge s ním nahrála houslová virtuózka Gabriela Demeterová.

CD vyjde na konci prázdnin a na přelom měsíců listopadu a prosince připravuje zpěvák tour s názvem „První a poslední – Tour  2013“ se kterým se představí ve sportovních halách v Ostravě, Brnu, Pardubicích a Praze.

Management:
Irena Soukupová
tel.: 777290929
email:

+
zastupujeme

V.S.O.P. Production s.r.o.
Sýkorová 322
252 42 Zdiměřice - Jesenice

Irena Soukupová
Chief Execitive Officer

Egon Kulhánek
Producer Moto – cestou –necestou

Michal Šilhák
Chief Financial Officer

 
+
kontakt
© Copyright V.S.O.P. Production.